‘Mosmirënjohëse’, Blero Muharremi ‘nuk kursehet’ kursehet për Afrona Dikën! Këngëtari i thotë të gjitha ish gruas

‘Mosmirënjohëse’, Blero Muharremi ‘nuk kursehet’ kursehet për Afrona Dikën! Këngëtari i thotë të gjitha ish gruas

Blero Muharremi dhe Afrona Dika

‘Mosmirënjohja është monedha e zakonshme me të cilën njerëzit paguajnë…’ kështu i është përgjigjur Blero Muharremi ish bashkëshortes së tij deklaratës së fundit të Afrona Dikës.

Prej kohësh po përflitet se janë ndarë, ndonëse asnjëri nuk e ka pranuar publikisht. Këngëtari dhe modelja zgjodhën “thumbat” në rrjete sociale për t’i lënë të gjithëve të kuptojnë që nuk janë më bashkë.

Ndonëse së fundmi Blero bëri një lëshim, duke e “uruar” për ditëlindje, Afrona ka zgjedhur të shikojë përpara.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Dëmtimet në tubacionet e Nord Stream 1 dhe 2, çmimet e gazit arrijnë nivele të larta

Dëmtimet në tubacionet e Nord Stream 1 dhe 2, çmimet e gazit arrijnë nivele të larta