Moti i keq në Greqi, vdes një 50-vjeçar në ishullin e Kretës

Moti i keq ka përfshirë Greqinë dhe ka pasur përmbytje gjatë orëve të fundit në ishullin e Kretës. Për pasojë, një burrë ka vdekur pasi makina e tij u përmbyt. Ai po fliste në telefon me bashkëshorten ndërsa po shkonte në Agia Pelagia.

Në makinë me të ishte një pastruese, e cila do të pastronte shtëpinë dhe barin, një proces që do të zgjaste rreth dy orë.

Gjatë bisedës me gruan e tij, dyshohet se i ka përshkruar se uji i ka mbuluar makinën dhe celulari u fik.

Ndërkohë pasagjerja rreth 50 vjece që ishte në makinë me të rezulton e zhdukur.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Biznesmeni Gjergj Luca zotohet për dasmë madhështore të Luizit me Kiarën në 7 maj: Surprizë për nipin tim kur të dalë nga BBV

Biznesmeni Gjergj Luca zotohet për dasmë madhështore të Luizit me Kiarën në 7 maj: Surprizë për nipin tim kur të dalë nga BBV