Mozzik: Kam gjashtë vite larg lëndëve narkotike, ndihem shumë krenar për veten! Faleminderit Zot

Mozzik: Kam gjashtë vite larg lëndëve narkotike, ndihem shumë krenar për veten! Faleminderit Zot

Mozzik

Reperi kosovar, Mozzik shpesh ndan me ndjekësit e tij momente të ndryshme nga jeta e tij apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, reperi ka publikuar për ndjekësit në InstaStory një shkrim të sinqertë, ku ka rrëfyer dhe ka pranuar se ishte konsumator i lëndëve narkotike, duke shpjeguar se ka arritur të gjejë qetësinë dhe është larguar nga ky ves që prej 6 viteve.

“Kam gati gjashtë vite larg drogës në mos gaboj…është gjëja më e bukur që kam bërë dhe ndihem shumë krenar për veten! Sigurisht. Ishte një rrugë shumë e vështirë për mua…Isha shumë i dobët…rrethi…profesioni dhe gjithçka që lidhej me të…por ia dola, ia dola. Faleminderit Zotit” -ka shkruar reperi  në InstaStory.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Tiranë/ Iu gjetën në telefona faqe për baste online, 3 persona në pranga

Tiranë/ Iu gjetën në telefona faqe për baste online, 3 persona në pranga