Mozzik publikon albumin e tij me plot 20 këngë

Mozzik publikon albumin e tij me plot 20 këngë

Reperi Mozzik ka publikuar të premten albumin e paralajmëruar “Mergimstar”.

Albumi i publikuar në YouTube përmban 20 këngë, të gjitha të shoqëruara me videoklipe.

Mozzik ka bashkëpunim me vëllanë Getinjo, Dafina Zeqirin dhe Singullar.

Ky është albumi i tretë solo i Mozzik. Më herët kishte botuar edhe “Mozart” dhe “Lamboziki”. Ka edhe një album me ish të dashurën e tij, Loredana Zefi.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme me kursi