“Mozzik më ka bërë bllok”, këngëtarja flet për ngacmimet në Instagram: Ua lë seen

Këngëtarja Tringa dhe reperi Mozzik

Tringa Kay është një ndër këngëtaret më të përfolura në showbizin shqiptar. Ajo është komentuar gjithmonë për format e saj perfekte dhe mjafton të hapni profilin e saj në Instagram për të parë teksa poston gjithmonë foto provokuese.

E ftuar në emisionin “Fun Day”, Tringa ka folur për ngacmimet që i bëhen në rrjetet sociale. Këngëtarja u shpreh se e ngacmojnë shumë por nuk i kthen pëgjigje asnjërit dhe ua lë ‘seen’.

E pyetur nga moderatorja Fatma Methasani nëse ka ndonjë nga këta çunat VIP që mund ta ketë hequr nga Instagrami, Kay foli mjaft hapur dhe tregoi se reperi i njohur shqiptar Mozzik i ka bërë bllok.

"Kemi qenë "follow" me njëri-tjetrin, por e pashë që më bëri unfolloë dhe unë e bëra unfollow. Por më pas sërish njëherë më bënte 'follow', herë e hiqte dhe kur publikoi videoklipin me Getinjon, pashë që më ka bërë bllok. Por se di pse e ka bërë këtë,"- përfundoi Tringa.

 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento