Myslim Murrizi çon listat në KQZ, kandidon në 4 qarqe Tiranë, Korçë, Elbasan, Fier

Lëvizja Demokratike Shqiptare ka dorëzuar listat e kandidatëve në KQZ në zgjedhjet e 25 prillit. Myslim Murri, kryetari i saj kandidon në 4 qarqe, Tiranë, Korçë, Elbasan dhe Fier.


Lajmi kryesor:

Topalli dhe Murrizi dorëzojnë listat e kandidatëve në KQZ! Të dy kandidojnë në 4 qarqe në krye të listave! 'Nisma' pa surpriza, Hajdari e para në Elbasan


Ora 16:42
Myslim Murrizi çon listat në KQZ, kandidon në 4 qarqe Tiranë, Korçë, Elbasan, Fier
1 / 12
2 / 12
3 / 12
4 / 12
5 / 12
6 / 12
7 / 12
8 / 12
9 / 12
10 / 12
11 / 12
12 / 12
I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është rimëkëmbur ekonomia juaj familjare pas vështirësive të hasura gjatë pandemisë?×

Lajmi i fundit

John

Shqipëria në listën e vendeve që mund të lëvizin lirshëm në zonën shengen! Xhaçka: Zhvillim që njeh arritjet e vendit në luftën kundër COVID-19