'Na e bëni hallall', Rama: Shqetësimet nuk i krijuam ne, por do i kalojmë bashkë

Shqipëriaqëduam.al është e vetmja rrugë për problemet që keni, mos çoni numra telefoni në facebook sepse humbasin në komente. Denonconi këtu çdo problem që keni me ushqimin, shëtitjet, ilaçet, lëvizjet apo dhe denoncimet shënojini të gjitha këtë dhe është një staf i madh që po punon për t'u lidhur me ju dhe të plotësojë nevojat tuaja.

Na e bëni hallall, shqetësimet nuk i krijuam ne por do i kalojmë bashkë. Gjithçka duhet është durim, ne do ja dalim! Lani duart, hapni dritaret dhe teshtini e dini  vetë ju ku duhet.


Lajmi kryesor:

Jeni në karantinë dhe keni një hall? Rama: Shkruani këtu dhe për 24 orë ju zgjidhim problemin (VIDEO)


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?×

Lajmi i fundit

John

Nesër në parlament/ Shtyrja e pagesës së kësteve të tatimit mbi fitimin, heqja e taksës së infrastrukturës për rindërtimin, e kredia e re nga FMN!