Naim Meta zgjidhet kryetar i degës së Partisë Demokratike në Elbasan

Naim Meta është zgjedhur Kryetar i degës së PD në Elbasan, përballë kandidatit tjetër Bledar Xhindi. Meta, kryetar grupseksioni në Bradashesh dhe pjesë e strukturave të demokratëve prej vitesh. 


Lajmi kryesor:

Takimi i Ramës në Athinë, Basha: Ka mbledhur 55 kryebashkiakë dhe u ka vënë kuota të mbushin stadiumin! U flijuan qytetarët për aministinë nga Rama-Bardhi


B.K/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Barazimi me Kroacinë, mendoni se Kombëtarja kalon grupet e Euro 2024×

Lajmi i fundit

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë

'Na kanë bërë krenar', Salianji vlerëson kombëtaren në 'Studio Live': E kemi fituar Europianin tonë, në Dortmund kishte vetëm flamuj shqiptarë