Nard Ndoka për Donaldin: Kështu si e ka marrë do të vazhdojë edhe me burrat! Në ‘Big Brother’ do doja Spiropalin, Ballukun dhe Dumën

Nard Ndoka për Donaldin: Kështu si e ka marrë do të vazhdojë edhe me burrat! Në ‘Big Brother’ do doja Spiropalin, Ballukun dhe Dumën

Diskutoi për situata brenda PD, përplasjen Berisha-Basha dhe Edi Ramën, por sigurisht politikani, Nard Ndoka nuk mund të linte pa komentuar edhe trekëndëshin e “zjarrit” që ka marrë vëmendjen e shqiptarëve, Donald-Beatrix-Bora.

I ftuar në  ‘Ndryshe’, në Top Albania Radio Ndoka, tha se “Big Brother” e ka ndjekur nga rrjetet sociale. Ai tregoi se Donaldin e ka njohur dhe i është dukur tip interesant duke shtuar se “kështu si e ka marrë do vazhdojë edhe me burrat”.

 “E kam ndjekur nëpër rrjete sociale. Me Donaldin, jam njohur nga një emision, ishte tip interesant. Kështu si e ka marrë do vazhdojë edhe me burrat”, tha ai, duke qeshur. Duke nënkuptuar se ka lënë “hapur” shumë situata të pasqaruar dhe ka vijuar filtrimin.

I pyetur se cilën apo cilin prej politikanëve do dështonte të shihte në “Big Brother”, ai ka zgjedhur Elisa Spiropalin, Belinda Ballukun dhe Grida Dumën.

 “Do doja Spiropalin, Ballukun dhe Grida Dumën”, shtoi ai.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit

Osmani mirëpret thirrjen e ShBA-së ndaj Serbisë për të tërhequr trupat ushtarake rrotull kufirit