Ndarja e bujshme e Norës dhe Robertit! Bleona Qereti bën reagimin e befasishëm (FOTO)

Ndarja e bujshme e Norës dhe Robertit! Bleona Qereti bën reagimin e befasishëm (FOTO)

Një ditë më parë këngëtari Robert Berisha konfirmoi atë që prej një kohe të gjatë përflitej në Media. Ai dhe bashkëshortja Nora Istrefi I dhanë fund martesës së tyre pas një lidhje prej 13 vitesh. Me anë të një postimi në Instagram ai ka bërë një dedikim nda Norës duke u shpërndarë lajmin fansave. Ky lajm kapi në befasi fansat dhe rrjeti menjëherë shpërtheu në rreagime. Mes tyre ksihte dhe shumë persona Vip që reagun lidhur me ndarje e një prej çifteve më të dashur. Një prej tyre ishte dhe këngëtarja Bleona Qereti.

“Fat të mirë për të dy. Ndryshe nga njerëzit e tjerë unë ndjej dhimbjen tuaj dhe atë që po kaloni. Do ta kapërceni këtë. Ju dua të dyve”, ka shkruar Bleona, e cila vite më parë përjetoi një divorc po kaq të bujshëm nga bashkëshorti Gani Bardha.

“Portale të nderuara dhe ju fansa! Ju kam premtuar që keni për ta marr vesh prej meje e skeni nevojë të lodheni e me kliku në çdo titull që e bëjnë portalet. Eshte punë e tyre dhe mjeshtri e gazetareve qe dinë me nxjerr ashtu titujsh..Unë edhe Nora nuk jemi më bashke, por gjithë jetën do jemi babi dhe mami i Renees, loqkës tonë..dhe shokë të mire deri ne vdekje. Nëse nuk ka më dashni mes një çifti, nuk dmth të bëhesh armik e t’ja kthesh shpinën. Bëhuni pozitiv e qeshni sa më shumë edhe respektojeni edhe atë qe s’ju do të mirën se sen sbohet. Përmes këtij postimit @noraistref e falenderoj shumë që ma ka pru në jetë një fëmijë si Renee…edhe shumë kujtime të bukura prej 2006..Noriq -Tkom borxh tan jetën. I ëish you all the best”, ka qenë statusi që ai Roberti i dedikoi Norës.

/G.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Bleoni: 26/08/2019 21:47

  Kjo Bleona bo si psikiloge, sikur ka Kalu divorce shume. Ku di ti moj gru ca eshte divorci me femijw ne mes? Leri robt rehat.

  Përgjigju
 • www.youngtribune.com: 26/08/2019 12:43

  Figurat publike te show bizit duhet te pranojne edhe komente apo lajme nga portale te ndryshme . Rendesi ka qe BLEONA I paska shkruar.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Veliaj jep lajmin e mirë: Dy shkolla, çerdhe dhe kopësht i ri në Lagjen 13! Kemi ndërtuar më shumë shkolla se sa gomat që digjen nga opozita

Veliaj jep lajmin e mirë: Dy shkolla, çerdhe dhe kopësht i ri në Lagjen 13! Kemi ndërtuar më shumë shkolla se sa gomat që digjen nga opozita