13 vite bashkë! Roberti dhe Nora i japin fund dashurisë: Të kam borxh jetën

Ndahen Robert Berisha dhe Nora Istrefi. Pas kurorëzimit në martesë të dashurisë 13-vjeçare fryt i së cilës është edhe vajza e tyre Renee, çifti ka zgjedhur të ndjekë rrugë të ndryshme në jetë.

Vetë Roberti ka ndarë lajmin me ndjekësit e tij në instagram. Ai thotë se me Norën do vijojë të jetë shok i mirë deri në vdekje teksa e falënderon që e ka bërë baba të një fëmije si Renee.

"Të kam boxh jetën", përfundon ai dedikimin e tij për Norën.

 

  • Sondazhi i ditës:

    A është përdorur për përfitime politike pandemia e koronavirusit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

EKSKLUZIVE / Report Tv zbardh dëshminë e 17-vjeçares së përdhunuar në Fushë Krujë: Më thanë do të çojmë në Greqi, shërben vetëm si prostitutë