13 vite bashkë! Roberti dhe Nora i japin fund dashurisë: Të kam borxh jetën

Ndahen Robert Berisha dhe Nora Istrefi. Pas kurorëzimit në martesë të dashurisë 13-vjeçare fryt i së cilës është edhe vajza e tyre Renee, çifti ka zgjedhur të ndjekë rrugë të ndryshme në jetë.

Vetë Roberti ka ndarë lajmin me ndjekësit e tij në instagram. Ai thotë se me Norën do vijojë të jetë shok i mirë deri në vdekje teksa e falënderon që e ka bërë baba të një fëmije si Renee.

"Të kam boxh jetën", përfundon ai dedikimin e tij për Norën.

 

m.v./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Opozita një vit jashtë parlamentit, a ishte i drejtë vendimi për djegien e mandateve?

Komento