Ndërron jetë në spital gruaja që u aksidentua rëndë në Korçë (VIDEO)

Ka ndërruar jetë në spital, 54-vjeçarja Ëngjellushe Demollari, e cila 6 ditë më parë u përfshi në një aksident rrugor.

Aksidenti rrugor ndodhi në Maliq të Korçës tek kryqëzimi i Libonikut. Gruaja mbeti e plagosur rëndë dhe për tu nxjerrë nga makina u desh ndërhyrja e forcave zjarrfikës.

Pavarësisht ndërhyrjes së mjekëve dhe trajtimit në spital, gruaja nuk mundi t'i mbijetojë plagëve të marra.

G.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se i kemi kapacitetet e duhura për të përballuar koronavirusin?

Komento