Ndeshja e futbollit bëhet qesharake në Përmet, fusha ngjan si pishinë! FSHF ‘miraton’ kushtet skandaloze

Në kushte skandaloze të fushës është zhvilluar sot ndeshja e kategorisë së dytë në futbollin shqiptar mes Përmetit dhe Laberisë. Për shkak të shiut në ditët e fundit fusha ngjan më shumë me një pishinë se sa një vend ku luhet futboll.

Më e pakta ndeshja e ditës së sotme duhet të ishte ndërprerë për të mos u bërë qesharake, por kjo shkon më shumë se kaq, pasi FSHF licenson fusha të tilla dhe për më tepër nuk investon për to.

Ne.k./M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Makiwa71: 28/11/2021 20:04

    Asht më të vertet tragjikomike ,nuk e di kush e njeh aktorin e famshëm italian "Paolo Villaggio" Fantozzi asht një skenë e përngjashme ,por këto te Përmetit ja kalojnë.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Integrimi në BE, a duhet të ndahet Shqipëria nga Maqedonia e Veriut?×

Lajmi i fundit

John

Pas përjashtimit të Spahos, Salianji caktohet drejtues politik i qarkut të Korçës për PD-në