Ndeshja Shqipëri-San Marino, tifozët e kombëtares mbushin bulevardin e Elbasanit

Sot do të zhvillohet ndeshja Shqipëri-San Marinon e cila do të zhvillohet në stadiumin 'Elbasan Arena'. Tifozë të cilët kanë ardhur për të parë ndeshjen, të veshur kuq e zi, kanë mbushur bulevardin e Elbasanit dhe rrugët e qytetit. Ndërkohë që ka edhe nga ata të cilët kanë shkuar për të blerë biletën dhe të futen në stadium.


Lajmi kryesor:

Shqipëria me 'goleadë' ndaj San Marinos, i shënon 5 gola me Manajn, Laçin, Brojën, Hysajn dhe Uzunin


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush Kushtetuta vetëm duhet ndryshuar apo duhet një e re?×

Lajmi i fundit

John

Nis puna për 'Defender 2023', Ministria e Mbrojtjes: Shqipëria, gati të shërbejë sërish si vend pritës i stërvitjes më të madhe