Ndeshje e 'çmendur' në Londër, Cole Palmer shënon katër gola në pjesën e parë për Chelsean! Futet në histori

Cole Palmer

Chelsea fitoi 4-2 pjesën e parë kundër Brighton në 'Stamford Bridge'. Ndeshja ishte me të vërtetë e "çmendur" në 45 minutat e para, me Cole Pamer që shënoi katër gola për Blutë e Londrës. Nëse ndeshja u hap nga Brighton me Rutter, Palmer përmbysi gjithçka në minutat 21, 27, 31 dhe 41. Ditë për t'u mbajtur mend nga sulmuesi anglez. Cole Palmer bëhet lojtari i parë në historinë e Premier League që shënon katër gola në pjesën e parë.

Arsenali dhe Chelsea fitojnë 4-2, Cole Palmer 'poker' në pjesën e parë! Ndalet Man. City, Liverpool ka shansin për kreun

Ervin Salianji dënohet me 1 vit burg për kallëzim të rremë, si e vlerësoni?

×

Deputeti i PD në burg, reagon Basha: Pazari i ndyrë Rama-Berisha, merr vulën, jep Salianjin! Nuk mbulohet me mashtrime e lëpirje