Ndihen lëkundje tërmeti në Borsh dhe Himarë, me magnitudë 3.8

Ndihen lëkundje tërmeti në Borsh dhe Himarë, me magnitudë 3.8

VLORË- Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Borsh dhe Himarë, me magnitudë 3.8. 

Tërmeti ka qenë me thellësi km, ndërsa epiqendrën e ka pasur në Borsh.

Nga të dhënat e para nuk raportohet për dëme materiale.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

'Nëse lojtarët nuk dinë të shtyjnë topin në portë, nuk është faji im', Reja: Nëse jam unë problemi, presidenti të ma thotë

'Nëse lojtarët nuk dinë të shtyjnë topin në portë, nuk është faji im', Reja: Nëse jam unë problemi, presidenti të ma thotë