Ndihmuan skafistin t'i shpëtonte arrestimit, arrest me burg për 5 rojet bregdetare në Vlorë

 

Gjykata e Vlorës ka caktuar arrest me burg për 5 rojet bregdetare që ndihmuan një prej skafistëve Emiljano Likaj 26-vjeç që po transportonte 55 klandestinë. Në burg janë lënë Sejfulla Beja dhe Ardit Alikaj, Bledar Bufaj, Roland Çani e Besmir Meçe.


Lajmi kryesor:

Ndihmuan skafistin të arratisej, burg për 5 rojet bregdetare: Jemi të pafajshëm, shpëtuam 55 persona, shmangëm tragjedinë! Familjarët të përlotur: Shteti të merret me kriminelët


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria mbetet me një Gjykatë Apeli në Tiranë, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë

VIDEO/ Gafë e rëndë nga Kumbulla, Cremonese eliminon Romën nga Kupa e Italisë