I arrestuar në Shqipëri për vrasje, kush është një nga pengmarrësit e 30-vjeçarit në Angli

I arrestuar në Shqipëri për vrasje, kush është një nga pengmarrësit e 30-vjeçarit në Angli

1664730100_arrestimi.jpg

Nekid Arapi është një nga pengamrrësit e 30-vjeçarit shqiptar në Londër, pas sherreve për ‘shtëpitë e barit’. Gazetari i Report Tv Arsen Rusta mëson se 26-vjeçari rezulton me precedent të mëparshëm penal, pasi Shqipëri është arrestuar për vrasje. Nekid Arapi, u arrestua pasi dyshohej si bashkëpunëtor në vrasjen e biznesmenit Vasil Dervishaj në vitin 2018 në Vlorë.


Lajmi kryesor:

Kush janë shqiptarët e arrestuar në Angli, morën peng fierakun pas sherrit për ‘shtëpitë e barit’ dhe kërkonin 400 mijë paund


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Opozita akuzon Ramën për sulmin ndaj Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Ndeshja e rëndësishme kundër Brazilit, miss Kroacia merr vëmendjen në stadium

FOTO/ Ndeshja e rëndësishme kundër Brazilit, miss Kroacia merr vëmendjen në stadium