Në Krujë, numri më i madh i kandidatëve për primaret! 2 japin dorëheqjen

Në Krujë, numri më i madh i kandidatëve për primaret! 2 japin dorëheqjen

Bashkia Krujë ka numrin më të madh të madh të kandidatëve për primaret e Berishës. Nga 11 që ishin, 2 kanë dhënë dorëheqjen. Ata janë Denis Hidri dhe Ilir Ndreu.

Lista e kandidatëve për Krujën
 


Lajmi kryesor:

'Rithemelimi' mban primaret! Dorëhiqen 8 kandidatë, akuza për manipulime të procesit! Berisha: Largimet, shprehje e lirisë


A.M./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Bandat survejojnë Policinë, a është ky triumf i krimit ndaj shtetit?×

Lajmi i fundit

Deputetja shqiptare në kuvendin kroat i përgjigjet deklaratës së Milanoviç: Kroacia ashtu si Kosova fitoi pavarësinë nga ish-Jugosllavia

Deputetja shqiptare në kuvendin kroat i përgjigjet deklaratës së Milanoviç: Kroacia ashtu si Kosova fitoi pavarësinë nga ish-Jugosllavia