Në orën 10:00 nis Asambleja e PS-së, Rama kafe me kryebashkiaken e Kurbinit

 

Në orën 10:00 nis Asambleja e PS-së,. Kryeministri Edi Rama e ka nisur me një kafe me kryebashkiaken e Kurbinit, Majlinda Cara. 


Lajmi kryesor:

Asambleja e PS/ Rama: Berisha, 'Non Grata' i bën karshillëk botës, turpin ta mbajë SPAK! Bëni detyrën tuaj për përfundimet e DASH! Hetuat Dvoranin se donte Meta


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Primaret e Berishës, a mendoni se do të jetë një proces i ndershëm?×

Lajmi i fundit

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë

Përmbytje në Itali, mot i keq ‘pushton’ Siçilinë! Prezencë uji në disa shtëpi dhe dyqane në Messina! Makina bie në humnerë