Në prag të sfidës më Anglinë, ka lëvizje te kuqezinjtë! Ernest Muçi vihet nën urdhrat e Rejas

Në prag të sfidës më Anglinë, ka lëvizje te kuqezinjtë! Ernest Muçi vihet nën urdhrat e Rejas

Ernest Muçi

Kur tashmë përgatitjet për sfidat e fundit për eliminatoret e Botërorit “Katar 2022” ndaj Anglisë dhe Andorrës kanë filluar, te kuqezinjtë ka pasur një ndryshim.  Sulmuesi Ernest Muçi do të vihet në dispozicion të Kombëtares duke filluar nga nesër.

Lojtari i Legias së Varshavës ishte në listën e Kombëtares U-21 për ndeshjet e Europianit ndaj Sllovenisë dhe Kosovës, por tashmë ai do të kalojë në urdhrat e trajnerit Reja.

Në vendin e tij në Kombëtaren U-21 është thirrur Eridon Qardaku, futbollist i cili aktivizohet me Bylisin.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka...

‘Shpërthen’ Armaldo, ua thotë në sy banorëve të “BBV”: Gruaja i ka mbajtur shënim kush më ka...