‘Në pritje të delfinit’, Morena Taraku pozon në mes të detit (Foto)

‘Në pritje të delfinit’, Morena Taraku pozon në mes të detit (Foto)

Motena Taraku në Jaht

Morena Taraku është e njohur si një prej femrave më seksi shqiptare. Ish-Miss Kosova dhe modelja e famshme falë formave të saj tejet atraktive, tashmë, por edhe jetës luksoze ajo shpesh është pjesë e medieve rozë.

Këngëtarja dhe modelja së fundmi po kalon disa ditë pushimi në bregdet, nga edhe ka postuar një fotografi.

Morena Taraku 

Ajo ka pozuar në një jaht, ku ka shkruar: Në pritje të delfinit. Por Morena këtë verë ka qenë goxha aktive edhe me koncerte në qytete të ndryshme shqiptare.

Morena Taraku 

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Shqipëria dhe Kosova në BE më 2030, mes ëndrrës dhe demagogjisë?!

Shqipëria dhe Kosova në BE më 2030, mes ëndrrës dhe demagogjisë?!