Nënë e katër fëmijëve, Adriana Matoshi mahnit me formën fizike me bikini

Nënë e katër fëmijëve, Adriana Matoshi mahnit me formën fizike me bikini

Adriana Matoshi

Po të mos e dinim që është nënë e katër fëmijëve, nuk do ta besonim: Adriana Matoshi postoi foto me bikini dhe ka trupin e një 20 vjeçarje!

Deputetja e Kuvendit të Kosoves, njëkohësisht aktore duket e mrekullueshme ne fotot e reja qe publikoi në Instagram.

Ajo shfaqi si rrallë herë format trupore dhe duket në "top formë". Në bikini të zeza, Adriana po shijon pushimet verore në bregdet.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Lojërat Olimpike, Veliaj pret dy mundësit e Tiranës: Ngritja e flamurit të Shqipërisë është përgjigjja e duhur për ata që e djegin

Lojërat Olimpike, Veliaj pret dy mundësit e Tiranës: Ngritja e flamurit të Shqipërisë është përgjigjja e duhur për ata që e djegin