‘Nëse fitoni zgjedhjet a do ta rizgjidhni sërish Ilir Metën president?’, Kryemadhi përgjigjet menjëherë: Pse jo

Monika Kryemadhi

1618952465_monaaa.jpg

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka deklaruar se opozita e bashkuar do të fitojë 96 mandate për deputet. E pyetur nëse do ta rizgjidhnin sërish presidentin Ilir Meta në këtë pos, Kryemadhi u përgjigj menjëherë pse jo!.

Pyetje: Nëse do të fitoni dhe thoni se do të merrni 96 mandate, a do ta rizgjidhnit sërish Ilir Metën president?

Kryemadhi: Pse jo!


Lajmi kryesor:

‘Zihemi e shahemi’, Kryemadhi pranon sherrin me bashkëshortin: Metës bëra ‘bllok’ në telefon! Basha ka ndërmjetësuar për të na pajtuar


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Dortmundi fiton Kupën e Gjermanisë, Real Madrid shpreson për titullin e Liverpool për Championsin