Të mërkurën ndeshja me Kroacinë, Gjasula për Report Tv: Ndeshje e vështirë, do të japim maksimumin

Report Tv ndodhet pranë qendrës stërvitore të kombëtares në Kamen të Gjermanisë, ku futbollistët mblidhen për të kryer dhe stërvitjet e fundit.

Klaus Gjasula për Report Tv pranoi se ndeshjet pasuese do të jenë më të vështira por ata do të japin maksimumin.

‘Është situatë më e veçantë … Jemi këtu për Shqipërinë. Do të bëhet një ndeshje shumë e vështirë por …

Ka dhe një falenderim për tifozët

Faleminderit për mbështetjen…. Do të japim maksimumin

Ndeshja do të luhet të mërkurën në Hamburg në orën 15:00 në stadiumin “Volksparkstadion”, ku edhe kombëtarja shqiptare kërkon me këmbëngulje fitoren.

 

 


Lajmi kryesor:

Ekskluzive/ Bëri golin pas 23 sekondash në Europian, Bajrami për Report Tv: Me Kroacinë shpresoj të shënoj akoma më shpejt! Gjasula e Muçi: Ndeshje e vështirë, japim maksimumin (VIDEO)


S.G/E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në bregdetin shqiptar, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com

'Kush e fiton Europianin?' Ja si u votua tek sondazhi i Shqiptarja.com