Nesër nis muaji i Ramazanit, Meta: Agjërim të lehtë dhe mbarësi për të gjithë besimtarët myslimanë

Nesër nis muaji i Ramazanit, Meta: Agjërim të lehtë dhe mbarësi për të gjithë besimtarët myslimanë

Ditën e nesërme nis muaji i Ramazanit dhe kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka uruar të gjithë besimtarët myslimanë. Meta uron mbarësi për të gjithë besimtarët myslimanë.

“Gëzuar muajin e bekuar të Ramazanit! Agjërim të lehtë dhe të pranuar, të shëndetshëm dhe me mbarësi për të gjithë besimtarët myslimanë shqiptarë dhe familjet e tyre kudo ndodhen! Me veprat tona të mira, siç na udhëheqin porositë e profetit dhe kurani, të bashkohemi për të rikthyer shpresën, që Shqipëria ka aq shumë nevojë! Nga mot gëzuar”, shkruan Meta.


Lajmi kryesor:

Nesër nis muaji i Ramazanit, Kryetari i KMSH, Bujar Spahiu uron besimtarët: Agjërim të lehtë e pranim të lutjeve tuaja


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Policia e Shtetit bën ‘bilancin’ për muajin shtator: 83 operacione, 937 të arrestuar! U asgjësuan mbi 60 mijë bimë kanabisi

Policia e Shtetit bën ‘bilancin’ për muajin shtator: 83 operacione, 937 të arrestuar! U asgjësuan mbi 60 mijë bimë kanabisi