FOTOT: Tifozet shqiptare që tërhoqën vëmendjen në ndeshjen Shqipëri-Kroaci

FOTOT: Tifozet shqiptare që tërhoqën vëmendjen në ndeshjen Shqipëri-Kroaci

Hygerta Sako, Luana Vjollca dhe Eva Murati

Në atë barazim historik të Shqipërisë me Kroacinë në Hamburg nuk munguan as emra të njohur të ekranin në stadium.

Përveç presidentit të Republikës Bajram Begaj dhe ministrit të Brendshëm Taulant Balla, prezentë ishin edhe emra të njohur të televizionit.

Në rrjetet sociale u panë foto të gazetareve Hygerta Sako dhe Eva Murati, moderatores Luana Vjollca apo modeles Juliana Nura.

M.Q./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

33-vjeçari ndërroi jetë në burgun e Fushë Krujës, reagojnë ‘Burgjet’: Ishte përdorues i lëndëve narkotike, kishte nisur trajtimin me metadon

33-vjeçari ndërroi jetë në burgun e Fushë Krujës, reagojnë ‘Burgjet’: Ishte përdorues i lëndëve narkotike, kishte nisur trajtimin me metadon