Nicole Scherzinger nuk shqetësohet për dietën

Nicole Scherzinger nuk shqetësohet për dietën
Këngëtarja sensuale Nicole Scherzinger është fotografuar nga paparacët ndërkohë që ka qenë duke dalë nga një restorant në Beverly Hills, ndërkohë që asistenti i saj është kujdesur të mbajë ushqimin që Scherzinger kishte porositur.

Ndonëse linjat e saj janë perfekte dhe të kuruara, Nicole nuk shquhet për kujdes sa i përket ushqimit.

Megjithatë këngëtarja duket e lumtur në këtë periudhë duke përmendur këtu edhe ribashkimin e saj me pilotin e garave në Formula 1, Lewis Hamilton.

nicole scherzinger

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Kërkohej nga drejtësia italiane për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale, arrestohet 48 vjeçari në Tiranë! Pritet ekstradimi i tij

Kërkohej nga drejtësia italiane për trafik droge dhe pjesëmarrje në organizatë kriminale, arrestohet 48 vjeçari në Tiranë! Pritet ekstradimi i tij