Nisin procedurat për shkarkimin e presidentit Meta, Kryemadhi publikon foton e ngrohtë me një bebe: Fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi

Teksa procedurat për shkarkimin e presidentit Ilir Meta kanë nisur, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar foton e ëmbël me një bebe në krahë, duke i uruar të gjithëve një javë të mbarë.

Përmes një postimi në rrjetin e saj social Facebook, Kryemadhi shkruan se fëmijët e vegjël dhe e ardhmja e tyre kanë rëndësi.

Edhe pse 50 deputet të Kuvendit kanë nisur procedurat për shkarkimin e presidentit, pasi sipas tyre Meta ka shkelur rëndë Kushtetutën, Kryemadhi ka zgjedhur të kalojë kohën e saj ndryshe. 

J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Çmimet e 'çmendura' të energjisë, vetëm në tetor u blenë rreth 65 milionë euro në treg të lirë