Nisin reshjet e dëborës në Llogara (FOTO)

1582804752_borellogara.jpg

Nisin reshjet e dëborës në zonën e Llogarasë në Vlorë. Temperaturat e ulëta kanë sjellë dhe dëborën, ndërsa pritet që intensiteti i reshjeve të vijë në rritje. Policia rrugore këshillon shoferët që të kenë kujdes në drejtimin e automjeteve  për shkak të pjerrtësisë së madhe që ka rruga. Temperaturat kanë sjellë edhe ngrica nga krahu i Palasës, e për pasojë edhe rrezik më të madh në qarkullim, nëse nuk merren masat për t'u pajisur me goma dimri. 


Lajmi kryesor:

Tirana 'zgjohet' nga breshëri! Kukësi, Korça, Elbasani dhe Bulqiza zbardhen nga dëbora! (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shkollat mbyllur nga koronavirusi/ A po funksionon mësimi online?