Një i ri në Tiranë merr me forcë
ish- bashkëjetuesen, ja pretendimi 

Një 26 vjecar është arrestuar nga policia e Tiranës pasi ka rrëmbyer ish bashkëjetuesen.

Mësohet se dy ditë më parë është vënë në pranga Ermir Daullxhiu, banues në Tiranë, i dënuar edhe më parë për vepra të ndryshme.

Ka qenë 21 vjeçarja A.C. që ka bërë denoncimin.

Ajo ka qenë e pasisur me urdhër mbrojtje pasi ishte dhunuar më herët nga ish bashkëjetuesi.

Më 3 dhjetor, Daullxhiu e ka marrë me forcë të renë pranë Kthesës së Kamzës dhe e ka çuar në banesën e tij në Institutin Bujqësor, duke e mbajtur të izoluar me pretendimin që ajo të mos martohej me dikë tjetër, duke qene se ata kishin një fëmijë së bashku.


Redaskia online

(F.T/shqiptarja.com)
 

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Miratohet fondi 240 milionë lekë për ndërmarrjet sociale, kusht punësimi i individëve që janë pjesë e skemave të mbrojtjeve sociale