Një 34-vjeçare shqiptare përdhunohet nga i riu pakistanez në Greqi

Një 34-vjeçare shqiptare përdhunohet nga i riu pakistanez në Greqi

Foto ilustruese

Një 34-vjeçare nga Shqipëria është përdhunuar mëngjesin e djeshëm në Greqi nga një pakistanez. Denoncimin e ka bërë vetë gruaja në policia dhe ka akuzuar një 32-vjeçar pakistanez, të cilin e kishte takuar një muaj më parë.

32-vjeçari akuzohet se e ka çuar gruan në një vend të izoluar në zonën e Dendropotamos, ku e ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale, ndërsa jashtë kësaj shtëpie ndodheshin tre burra.

Gruaja ka njoftuar autoritetet policore dhe pas kontrolleve pakistanezi është lokalizuar dhe është. Ai do tashmë do të përgjigjet para Prokurorisë kompetente.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pritet konferenca e parë ndërqeveritare, mendoni se Shqipëria bëhet anëtare e BE në një kohë të shkurtër?×

Lajmi i fundit

John

Autoritetet serbe i ndalojnë pushimet në veri të Kosovës, shkak 'situata politike'