POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Moderatorja e sportit flet për Erion Veliajn: E meriton një mandat të dytë

Ilda Bejleri, moderatore sportive

Moderatorja bukuroshe Ilda Bejleri, ishte një ndër të ftuarat e punatës “Shiko kush luan” nga Luana Vjollca. Si një ‘gocë tirone’, ajo nuk mund të mos gjendej dhe përballë pyetjeve lidhur me qytetin e saj. Në sfidën “Shiko kush përgjigjet”, përballë Olti Curri, bukuroshja u pyet nga Fifi se “A e meriton Erion Veliaj një mandat të dytë në Bashkinë e Tiranës dhe pse?” dhe ajo zgjodhi të përgjigjej me shumë dashamirësi.

Erion Veliaj e meriton një mandat të dytë pasi ka punuar shumë për Tiranën dhe ka akoma më shumë për të bërë” është shprehur Ilda.

 Për ata që e njohin, e dinë fare mirë që moderatorja sportive sa herë që udhëton me makinë, dëgjon vetëm këngë ‘tironse’. Një tironse 24 karatshe dhe mbi të gjitha super ‘sexy’.

b.xh.
Komento

Komente

  • Cjfjdjxbzn: 02/01/2019 14:35

    Gjithcka ketu s'ka lidhje me inskenim bajat.

    Përgjigju