Një i plagosur me armë zjarri pranë një lokali në Mat, në kërkim autori

Foto ilustruese

Një 32-vjeçar u shpall në kërkim, si autor i dyshuar i plagosjes me armë zjarri të një 30-vjeçari, ngjarje e ndodhur rreth orës 23:05 të 4 korriku.

Policia thotë se u njoftua se pranë një lokali në aksin Burrel-Tiranë u plagos me armë 30-vjeçari me inicialet E.M, i cili u transportua në spitalin e Traumës në Tiranë, ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia identifikoi dhe shpallu në kërkim autorin e dyshuar, me inicialet T.Xh, 32 vjeç banues në Tiranë.

Policia ka shoqëruar në Komisariat disa persona të tjerë që dyshohet se kanë dijeni për ngjarjen, ndërsa sipas një njoftimi zyrtar “shërbimet e Policisë po krehin zonën për të bërë të mundur kapjen e autorit”.

I.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Beteja për FSHF-në, a duhet të vijojë Armand Duka të drejtojë futbollin në vend?×

Lajmi i fundit

John

I pyetur për rritjen e inflacionit në SHBA, Joe Biden ofendon rëndë live gazetarin!(VIDEO)