Një person ndërron jetë duke punuar në një banesë, e zë pompa e betonit

Foto ilustruese

LIBRAZHD- Një person ka ndërruar jetë teksa po punonte në banesën e H.H. Sipas informacioneve nga policia, ngjarja ka ndodhur rreth orës 12:00,  në fshatin Dorëz, Librazhd, një person me iniciale K.K duke punuar e ka zënë pompa e betoni dhe si pasojë është plagosur dhe ka ndërruar jete.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

D.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

U dënua për 30 mijë euro korrupsion, gjyqtari Shkëlqim Miri dha dorëheqjen nga drejtësia, por ILD kërkon në KLGJ shkarkimin e tij: Cenoi besimin e publikut