“Njeri i pakëndshëm”, prezantuesja amerikane rrëfen takimin me Jennifer Lopez: Duhet të ulet me këmbë në tokë

“Njeri i pakëndshëm”, prezantuesja amerikane rrëfen takimin me Jennifer Lopez: Duhet të ulet me këmbë në tokë

Këngëtarja Jennifer Lopez dhe prezantuesja amerikane Meghan McCain

Aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez mesa duket nuk ka lënë përshtypje të mira në publik.

Së fundmi prezantuesja amerikane Meghan McCain në podcastin e saj foli për intervistën që kishte bërë me Lopez, duke e cilësuar këtë pervojë si të pakëndshme.

“Unë ndaj të njëjtat histori negative si gjithë bota. Ajo është një person shumë i pakëndshëm. Ajo kishte ekipin më të madh që kam parë ndonjëherë. Më shumë se presidenti. Thjesht nuk e kuptoj pse ishte e nevojshme. Unë isha prezantuese në ‘The Vieë’, ajo nuk ishte e mirë. Ajo duhet të qëndrojë me këmbë në tokë” tha ajo.

Disa javë më parë xhiron e rrjetit e bëri një video, ku stjuardesa greke e avionit në të cilin këngëtarja po udhëtonte drejt Dubait tha se Jennifer ka treguar një sjellje jo të mirë ndaj punonjësve.

Vajza në fjalë u shpreh se aktorja ka qëndruar disa orë duke zgjedhur rrobat që i pëlqenin për të veshur dhe për këtë arsye stafi u largua 45 minuta me vonesë nga avioni.

     

S.B/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet