Manjola Nallbani, JLO shqiptare! Trupi i saj me rroba banje si një 25-vjeçare (FOTO)

Manjola Nallbani

TIRANË- Manjola Nallbani i ka surprizuar të gjithë me foton e publikuar me rroba banje.

Është 51-vjeç, por trupi i saj nuk reflekton aspak moshën. Ajo duket si një 25-vjeçare.

Manjola është një JLO shqiptare dhe për këtë nuk ka asnjë dyshim.

Manjola Nallbani

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?

Komento

Komente

  • edi: 12/08/2020 03:09

    Dil nje here anaudo ti tregosh Shqipetareve TRUPIN OR TURPIN tend

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Macron: Lukashenko duhet të largohet nga pushteti! I habitur nga guximi i protestuesve bjellorus