Njihuni me njeriun që nuk e hanë peshkaqenët (FOTO)

Një 33-vjeçar nga Zelanda e Re, është një ekspert peshkaqenësh, i cili ka mësuar që të notojë bashkë me ta.

Edhe pse konsiderohen si gjallesa të rrezikshme, 33-vjeçari thotë se njerëzit kanë mendim të gabuar për peshkaqenët.

Rajli Eliot shprehet se me peshkaqenët duhet kujdes dhe duhet që t’ju afrohesh ngadalë dhe duhet treguar respekt ndaj tyre.

33-vjeçari ka mundur që të qëndrojë pranë tyre dhe të realizojë foto të pabesueshme me gjallesat e frikshme të oqeaneve.

 

Ora 09:58
Njihuni me njeriun që nuk e hanë peshkaqenët (FOTO)
1/13
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se sot do të arrihet një marrëveshje mes palëve politike për reformën zgjedhore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Ndërpritet mbledhja, ikën edhe opozita, pritet që të rikthehen pas konsultimeve me partinë