Një 40-vjeçar i pajetë në rrugë në Sukth, një 79-vjeçar në trotuar pranë kopshtit zoologjik në Tiranë

I moshuari i pajetë sot në Tiranë

Dy persona u gjetën të pajetë në rrugë, njëri në afërsi të rrugës dytësore Fllakë-Sukth dhe tjetrit në Tiranë, tek Kopshti Zoologjik.

"Rreth orës 13:15, në Fermë  Sukth, është gjetur i vdekur në afërsi të rrugës dytësore Fllakë-Sukth E.K.,44 vjeç. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes", njoftoi zyrtarisht policia e Durrësit, të cilët me një njoftim të dytë kanë bërë me dije se dyshohet që ka ndodhur nga shkaqe natyrale, si  përdorimi i një sasie të lartë alkooli.

Ndërkohë rreth orës 12:21, tek Kopshti Zoologjik në trotuar është gjetur i pajetë SH. A., 79 vjeç.

"Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes. Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur nga shkaqe natyrale", tha në një njoftim paraprak policia e Tiranës.

G.M./B.K./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  COVID-19/ Ju duket i drejtë vendimi për shtyrjen pa afat të masave kufizuese?

Komento

Komente

 • jani: 10/03/2020 19:19

  MOS dilni nga shtepite o njerez se do vdisni si qen neper rruge,,,korona-virusi eshte neper kembe,,as makina nuk ju mbron dot,,,, pijeni ate kafe ne shtepi me mire se su be qameti,,,,lerini politikanet ta pine kafen jashte.

  Përgjigju
 • TONI TIRANE: 10/03/2020 17:36

  Ja pra pini alkool se shpetoni nga virusi. Hajde te shkretet, iken ne boten tjeter. Mjere ne

  Përgjigju
  • ARTAN GOLEMI: 12/03/2020 09:42

   BESA ESHTE ME I PASE LAKMI ATO QE IKIN NE BOTEN TJETER ME VIZE TE KORONAVIRUESIT.