Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Noizy dhe Jori bashkë në mes të detit! Fotot që po bëjnë lëmsh rrjetin

Reperi Noizy dhe modelja Jori Delli kanë bërë lëmsh rrjetin! Dyshja janë parë sot në praninë e njëri-tjetrit në mes të detit.

Ka qenë modelja ajo që fillimisht ka postuar një foto në Instastory duke treguar jahtin dhe detin. Më pas Noizy ka postuar një foto të saj.

Kjo ndërkohë ka ngritur shumë pikëpyetje se çfarë i bëri ata bashkë? Nëse do flisnim për një romancë shanset janë sepse të dy kanë thënë se nuk janë në një lidhje.

Por nga ana tjetër reperi ka premtuar disa projekte dhe ndoshta është duke xhiruar ndonjërin prej tyre pjesë të të cilit ka bërë edhe Jorin.

1/3
M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • besi: 17/09/2023 20:07

  o aleksia ku je moj hajde se ta mori dashnorin jori o peleshi ku je hahahahahahaah

  Përgjigju
 • eno: 24/06/2023 23:26

  aleksia peleshi left dhe chat hhhhhhahaahahahaha

  Përgjigju
 • mateo: 10/05/2023 16:24

  eshte per vidioklip jori se per gje tjeter sbesoi se ketij noizyt i pelqejne sy jeshilet si aleksia peleshi per shembull ????

  Përgjigju
  • Ylli: 11/05/2023 00:15

   Ndoshta bejn hitin e veres

 • Sondazhi i ditës:

  'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Vlorë/ Makina plagos të miturin në Lungomare

Vlorë/ Makina plagos të miturin në Lungomare