Noizy reagon pas ngjarjeve në veri të Kosovës: Zot mos na provo, por nëse duhet, jemi gjithmonë gati

Noizy reagon pas ngjarjeve në veri të Kosovës: Zot mos na provo, por nëse duhet, jemi gjithmonë gati

Noizy

Kosova është përballur me një situatë tejet të vështirë ditën e djeshme, ku një efektiv i policisë mbeti i vrarë nga sulmet në veri të vendit.

Lidhur me këtë ngjarje ka reaguar edhe Noizy i cili jo vetëm që i ka shprehur ngushëllimet familjes dhe miqve po është shprehur i gatshëm në rast se është nevoja që t’i bashkohet forcave kosovare kundër serbëve.

“Zot mos na provo…por nëse duhet jemi gjithmonë të gatshëm. Jam shumë i sigurt”, shkroi Noizy.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 26/09/2023 03:45

    Bej nje koncert bamiresie per familjen e deshmorit dhe te te plagosurve dhe jepu fitimet e koncertit.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja Spanjë – Angli, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Të dielën finalja e Euro 2024, bota e futbollit mban frymën! Anglia bëhet gati për festë, shpall të hënën pushim

Të dielën finalja e Euro 2024, bota e futbollit mban frymën! Anglia bëhet gati për festë, shpall të hënën pushim