Noizy-t ‘si del e keqja’ me Luana Vjollcën, reagon sërish: Më bien nervat se ua di hallin, jam 'brand' shitem shumë! Do e kisha lënë muzikën, po s’kam çfarë dëgjoj

Noizy-t ‘si del e keqja’ me Luana Vjollcën, reagon sërish: Më bien nervat se ua di hallin, jam 'brand' shitem shumë! Do e kisha lënë muzikën, po s’kam çfarë dëgjoj

Noizy dhe Luana Vjollca

Reperi Rigels Rajku nuk është ndalur me reagimet ndaj emisionit të Luana Vjollcës ku u bë protagonisti i komenteve negative nga Mato Lale dhe Marini.

Në reagimin e tij të dytë, Noizy thotë se emri i tij është kthyer në ‘Brand’ (markë që shet shumë) dhe prodhon e shet lajm gjithnjë. Pra ndihmon emisionet si të Luanës, sipas tij, të rrisin klikimet në TikTok.

“Noizy” është “brand” dhe e kuptoj që shes, e kuptoj sinqerisht. Prandaj më bien nervat se ua di hallin. Sa për muzikë, do e kisha lënë me kohë, por çfarë të dëgjosh?”, ka shkruar ai.

A janë vallë këto thumba edhe për këngët e Luana Vjollcës, të cilat janë vënë gjithnjë në qendër të vëmendjes? 

Kujtojmë se thumbat e Noizyt për Luana Vjollcën nisën që prej ditës së djeshme ku nuk i kurseu as ofezat. Reperi u shpreh se moderatorja bën emisione për të kënaqur “TikTokun” dhe vetëm për klikime. Gjthçka nisi me praninë e reperave, Mato Lale dhe Marin në emisionin e Luanës prej të cilit ata nuk i kursyen ofendimet për Rigles Rajkun. 

Postimi i Noizyt në rrjete sociale. 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • arsen: 05/01/2023 13:35

  klloun qe kujton se eshte artist......bashke me pjesen me te madhe te showbizit....

  Përgjigju
 • trifon: 05/01/2023 11:33

  dikush ti thote ketij qe kenget e tij jane tmerre ashtu si edhe te kolegeve te tij te showbizit.....audienca juaj jane hajdutet ,drogaxhinjte ,kriminelet......tekstet tuaja jane nje tmerr pa mbarim .....ju mbillni injorance.....

  Përgjigju
 • Beni: 20/12/2022 09:39

  Mos te duket vetja sikur je Eminem ti ore sallator nese do te degjosh muzike ke kengen : a kane uje ato burime : eshte me e mire nga ato idiotet e tua

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Riorganizimi i PD, kur duhet të mbahen zgjedhjet per kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi

Escobar flet pas takimit me Kurtin: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, shpresoj të dëgjohemi