VIDEO/ Noka ofendon Nikollën: Spikere partie në shërbim të regjimit! I thotë shefit se po më përjashton mua

 

Flamur Noka ka publikuar një video nga Kuvendi, teksa shihet kryetarja Lindita Nikolla duke folur në telefon. Noka hipotetizon se ajo po flet me kryeministrin Edi Rama dhe sipas tij e njofton për përjashtimin që po i bën atij vet.

‘Momenti kur Lindita Nikolla flet në telefon e i thotë shefit në telefon "Po e përjashtoj Nokën". Nikolla nuk u ngrit kurrë në lartësinë e kryetares së Kuvendit. Mbetet një spikere partie në shërbim të regjimit.’- shkruan Noka.

Megjithatë në video dëgjohet qartë se kryetarja e Kuvendit shprehet ‘Po moj’ duke nënkuptuar se personi me të cilin po flet mund të jetë femër.


Lajmi kryesor:

VIDEO nga sherri brenda PD-së në Kuvend! Deputetët e Berishës: Pse na keni hequr nga grupi? Alibeaj: Mos ma bëj dorën ashtu o legen! Nikolla përjashton Nokën


M.Q./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë