Non Grata sërish, Paloka mbron Berishën: Kot i harxhoni milionat për lobime

Non Grata sërish, Paloka mbron Berishën: Kot i harxhoni milionat për lobime

1651859220_WhatsAppImage20220506at7.41.29PM1.jpeg

Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Edi Paloka ka reaguar për konfirmimin e shpalljes non grata të Berishës nga Britania e Madhe ku u shpreh se po harxhojnë miliona për lobimin ndaj tij

'Deri sa te vazhdoni t’ju thoni shqiptareve se ”i korruptuari dhe i lidhuri me krimin” ne kete vend qenka Sali Berisha pas 10 vitesh ne opozite dhe kete ju a thoni duke mbajtur ne krah Ramen , kot i harxhoni milionat per lobime. Ky do jete qendrimi edhe kur te njejtin vendim ta shpalle Zelanda e Re…E ne se dikush mendon se shqiptaret qe reaguan me qendrimin e tyre me 11 dhjetor, 6 mars dhe 7 korrik, pasi Berisha ishte shpallur “non grata” nga DASH, do impresionohen kur kete ta bej Zelanda e Re, thjeshte jetojne ne realitet tjeter.'- shkroi Paloka.


Lajmi kryesor:

Të gjithë në bllok në ‘luftë’ edhe me Britaninë, besnikët s’e braktisin edhe këtë herë Berishën: Do bëhet Kryeministër, anglezët kolonizuan botën


G.MO/SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vritet polici në Kosovë, a po reagojnë si duhet ndërkombëtarët ndaj Serbisë×

Lajmi i fundit

Prokuroria e Kosovës e konfirmon: Të gjithë të arrestuarit në Banjskë, shtetas të Serbisë

Prokuroria e Kosovës e konfirmon: Të gjithë të arrestuarit në Banjskë, shtetas të Serbisë