Nuk e përcolli as tek dera, Olta ‘merr frenat në dorë’ pas largimit të Efit, përgëzon Dean: Faleminderit që e nxore, reagove perfekt

Nuk e përcolli as tek dera, Olta ‘merr frenat në dorë’ pas largimit të Efit, përgëzon Dean: Faleminderit që e nxore, reagove perfekt

Olta dhe Dea Mishel

Mbrëmja e kaluar ishte një prej netëve me më shumë emocione në “Big Brother VIP”, me një eliminim të dyfishtë që ndryshoi totalisht rrjedhën e lojës.

Efi ishte e eliminuara e mbrëmjes, gjë që solli trishtim të madh tek Luizi e Kiara, ndërsa gëzim të pafundëm tek Olta dhe grupi i saj.

Olta nuk denjoi as ta përshëndesë konkurrenten e ta përcjellë tek dera si të gjithë banorët e tjerë, por qëndroi në dhomën e ndenjes.

Më vonë gjatë mbrëmjes, ajo bisedoi me Dean për zgjedhjen e të nominuarve dhe eliminimin, duke mos mbajtur dot gëzimin e madh që Efi, ishte larguar tashmë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

“Nuk kam fjalë ta përshkruaj lumturinë”- ishin fjalët që Olta i tha Deas për daljen e Efit.

Ndërkohë që po e ndihmonte të zbërthente bluzen Dea e pyet Oltën se si kishte reaguar dhe përgjigja e saj do t’ju habit.

DeaMishel: Po unë si reagova

Olta: Perfekt, perfekt

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re

E ka seriozisht? Loredana shfaqet duke puthur në buzë një vajzë: E dashura ime e re