Nuk është ndeshja hapëse e botërorit, por po luhet Shqipëri-Francë (FOTO SPEKTAKOLARE)

Nuk është ndeshja hapëse e botërorit, por po luhet Shqipëri-Francë (FOTO SPEKTAKOLARE)

1574019504_airalbania.jpg

Një koreografi spektakolare...është kjo që u është ofruar të gjithë tifozëve në ndeshjen hapëse Shqipëri- Francë


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve

Kritikoi izraelitët, Adidas heq modelen Bella Hadid nga reklamat e atleteve