Nuk ka më dyshime! Jonida Maliqi në pishinë me të dashurin e ri (Video)

Pas disa javësh përfolje, konfirmohet lidhja e dashurisë e këngëtares Jonida Maliqi me aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Dyshja janë parë në shoqëri të njëri-tjetrit duke kaluar ditët e nxehta në një prej pishinave në vend.

Jonida i dha  fund martesës së saj 17 vjeçare me Gent Prizrenin me të cilin ka dhe një djalë. Pamjet e çiftit janë siguruar nga MCN Radio Albania.

A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ju duket i drejtë ndëshkimi deri edhe me burg për shkelësit e rregullave gjatë emergjencës së koronavirusit?

Komento

Komente

  • Titi: 20/06/2019 11:08

    Po ik o mavri ca fryesh kot.. ti je i 50 ca ben sikur ke kapur lule mos me prek

    Përgjigju