Nuk keni ide ç'të bëni këtë fundjavë? Zona e re për barbeque te Liqeni i Tiranës

Nuk keni ide ç'të bëni këtë fundjavë? Zona e re për barbeque te Liqeni i Tiranës

A e dini se në Parkun e Madh të Liqenit është një zonë barbeque, ku mund të kaloni një fundjavë të bukur me një peizazh fantastik?

Hapësira rekreative e ndërtuar buzë liqenit dhe e rrethuar me gjelbërim ka të gjithë elementët e nevojshëm si: skara, tavolina, stola, kosha, për një piknik në natyrë!

Kështu që këtë fundjavë, merrni miqtë dhe familjarët e shkoni te Parku i Madh i Liqenit. Ndërkohë që fëmijët luajnë e argëtohen te këndet e lojërave, të rriturit mund të bëjnë barbeque dhe të shijojnë disa orë qetësie.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • vera: 23/08/2020 15:37

  MOS E BENI pis liqenin mor ndyresira me barbekuja e me letra,,,lereni liqenin te paster dhe me bar,,,mos e shkelni barin o shpellare....

  Përgjigju
  • Tironsi: 23/08/2020 19:12

   ESHTE IDE E SHPELLARIT NGA URA VAJGURORE.... " eshte pjese e tradites tone te lashte sidomos e asaj vajgurorase... RneperP nese se pblikoni..

 • Sondazhi i ditës:

  Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)