Nuk lë Krifcën të flasë në Kuvend, Nikolla vërejte Flamur Nokës: Keni pushtuar foltoren

Nuk lë Krifcën të flasë në Kuvend, Nikolla vërejte Flamur Nokës: Keni pushtuar foltoren

1671637957_Screenshot1.jpg

Kryetarja e Kuvendit, Lindita Nikolla i ka dhënë vërejtje deputetit Flamur Nokës për bllokimin e Foltores. Noka ka bllokuar Foltoren dhe nuk lë ministren Frida Krifca të flasë duke përplasur duart mbi tavolinë.


Lajmi kryesor:

VIDEO nga sherri brenda PD-së në Kuvend! Deputetët e Berishës: Pse na keni hequr nga grupi? Alibeaj: Mos ma bëj dorën ashtu o legen! Nikolla përjashton Nokën


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë në Kishën e Laçit! Përmbyllen 13 të martat e shenjta

Festa e Shna Ndout, mijëra pelegrinë në Kishën e Laçit! Përmbyllen 13 të martat e shenjta