‘Nuk publikoj dot këngën e re’, Capital T bie pre e grabitjes! Hajdutët i thyejnë xhamat e makinës dhe vjedhin laptopin

‘Nuk publikoj dot këngën e re’, Capital T bie pre e grabitjes! Hajdutët i thyejnë xhamat e makinës dhe vjedhin laptopin

Reperi i njohur Capital T ka rënë pre e një grabitje. Ka qenë vetë këngëtari i njohur që ka ndarë pamjet nga makina, së cilës i është thyer xhami.

Capital T shkruan se i është vjedhur laptopi. Për shkak të vjedhjes së laptopit, Capital T thotë se nuk do e publikojë dot këngën e re ‘Pi Raki’.

‘Sot është e pamundur të publikohet projekti “Pi raki”. Prej një pakujdesie, në një moment të caktuar, laptopi është vjedh, na është thyer makina. Uroj që shumë shpejt të hyjmë në icloud për të rikthyer materialin. Momentalisht e kemi të pamundur. Më vjen shumë keq. Besoj për dy ditë, do lansohet, ose shpejt do ju njoftoj për datën e radhës. Ju kërkoj shumë falje dhe faleminderit shumë për përkrahjen’, është shprehur Capital T në video-mesazhin e tij.

 

1/3
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Fëmijët vrasin babain në Durrës, a është në krizë familja shqiptare?



×

Lajmi i fundit

Kukës/ Nis puna për vendosjen e ‘Urës së Madhe’! Vepra e dytë më e rëndësishme në Rrugën e Kombit

Kukës/ Nis puna për vendosjen e ‘Urës së Madhe’! Vepra e dytë më e rëndësishme në Rrugën e Kombit